Zasáhla vaši nemovitost povodeň nebo ji zaplavil přívalový déšť? Dokončujete stavbu vašeho nového domu a potřebujete dostatečně vysušit nebo odvlhčit podkladový potěr před finální pokládkou podlahové krytiny? Ve všech těchto případech je nutné co nejdříve zahájit důkladné vysoušení, sanace i odvlhčení podlah, zdiva a staveb.

Naše společnost se dlouhodobě zabývá vysoušením podlah, zdí, staveb, sanacemi, hydroizolací základů a celkovou koncepcí vlhkého zdiva. Diagnostiku zdiva a návrh sanace provádíme s využitím nejmodernějších metod a prostředků. Využijte naší 25leté zkušenosti se specializací na vysoušení zdí, vysoušení podlah, vysoušení sklepů, skladů, archivů, domů i bytů, vysoušení staveb po haváriích vody i s likvidací následků povodní a přívalových dešťů, apod. 


Volejte na bezplatnou linku 800 195 244


Vysoušení staveb Vysoušení objektů

Zajišťujeme komplexní služby ve vysoušení vlhkosti. Na přesnost několika centimetrů lokalizujeme místo uniku vody či nadměrné vlhkosti a zajistíme jeho odstranění. Pomůžeme vám v případě odstranění vlhkosti ze sklepů i skladů, s vysoušením anhydridových podlah, betonových potěrů i různých druhů omítek. Provádíme kompletní vysušení daného prostoru. Také vám doporučíme, případně zapůjčíme, nejvhodnější typ odvlhčovače či vysoušeče.