Zasáhla vaši nemovitost povodeň nebo ji zaplavil přívalový déšť? Dokončujete stavbu nového domu a potřebujete dostatečně vysušit nebo odvlhčit podkladový potěr před finální pokládkou podlahové krytiny? Ve všech těchto případech je nutné co nejdříve zahájit důkladné vysoušení, sanace i odvlhčení podlah, zdiva a staveb.

Již 25 let se specializujeme na vysoušení zdí, vysoušení podlah, vysoušení sklepů, skladů, archivů, domů i bytů, vysoušení staveb po haváriích vody i s likvidací následků povodní a přívalových dešťů.


Volejte na bezplatnou linku 800 195 244

Všechny námi půjčované vysoušeče – odvlhčovače jsou standardně ošetřovány dezinfekčním přípravkem, které zabezpečí bezrizikové užívání každým uživatelem. Tuto dezinfekci provádíme již řadu let. Co to znamená? Každý vysoušeč – odvlhčovač, který se vrátí od zákazníka je kompletně rozebrán a vyčištěn. Následně je provedena dezinfekce výparníku, kondenzátoru a prachového filtru. Po této dezinfekci je zařízení připraveno pro dalšího zákazníka.


 

Zajišťujeme komplexní služby ve vysoušení vlhkosti. Na přesnost několika centimetrů lokalizujeme místo uniku vody či nadměrné vlhkosti a zajistíme jeho odstranění. Pomůžeme vám v případě odstranění vlhkosti ze sklepů i skladů, s vysoušením anhydridových podlah, betonových potěrů i různých druhů omítek. Provádíme kompletní vysušení daného prostoru. Také vám doporučíme či zapůjčíme nejvhodnější typ odvlhčovače či vysoušeče. 

Rádi byste se s námi poradili? Neváhejte nás kontaktovat.