Zasáhla vaši nemovitost povodeň nebo ji zaplavil přívalový déšť? Dokončujete stavbu nového domu a potřebujete dostatečně vysušit nebo odvlhčit podkladový potěr před finální pokládkou podlahové krytiny? Ve všech těchto případech je nutné co nejdříve zahájit důkladné vysoušení, sanace i odvlhčení podlah, zdiva a staveb.

Již 25 let se specializujeme na vysoušení zdí, vysoušení podlah, vysoušení sklepů, skladů, archivů, domů i bytů, vysoušení staveb po haváriích vody i s likvidací následků povodní a přívalových dešťů.


Volejte na bezplatnou linku 800 195 244

Všechny námi půjčované vysoušeče – odvlhčovače jsou standardně ošetřovány dezinfekčním přípravkem, které zabezpečí bezrizikové užívání každým uživatelem. Tuto dezinfekci provádíme již řadu let. Co to znamená? Každý vysoušeč – odvlhčovač, který se vrátí od zákazníka je kompletně rozebrán a vyčištěn. Následně je provedena dezinfekce výparníku, kondenzátoru a prachového filtru. Po této dezinfekci je zařízení připraveno pro dalšího zákazníka.


 

Vysoušení podlah obytného rodinného domu systémem od HEAT

Zajišťujeme komplexní služby ve vysoušení vlhkosti. Na přesnost několika centimetrů lokalizujeme místo uniku vody či nadměrné vlhkosti a zajistíme jeho odstranění. Pomůžeme vám v případě odstranění vlhkosti ze sklepů i skladů, s vysoušením anhydridových podlah, betonových potěrů i různých druhů omítek. Provádíme kompletní vysušení daného prostoru. Také vám doporučíme či zapůjčíme nejvhodnější typ odvlhčovače či vysoušeče. 

Zapojený odvlhčovací systém

Rádi byste se s námi poradili? Neváhejte nás kontaktovat.