Čističky vzduchu

Vzhledem k tomu, že v průměru lidé tráví většinu svého volného času uvnitř, je důležité zajistit si čistý a zdravý vzduch a tím se vyhnout zdravotním problémům. Čističky vzduchu jsou účinným způsobem, jak zlepšit kvalitu vzduchu ve vašem bytě, domě nebo kanceláři.

Čističky vzduchu jsou zařízení, která pomáhají odstraňovat škodlivé látky z ovzduší, jako například prach, pyl, mikroby, pachy a další nečistoty. Čističky vzduchu nasají vzduch a filtrují jej pomocí různých technologií. Čističky vybavené HEPA filtrem zachytí až 99,97 % nečistot. Jiné čističky vzduchu používají ionizační technologie, které generují záporné ionty, které se váží na kladné ionty škodlivých látek a vytvářejí těžší částice, které jsou snáze zachytitelné filtry nebo přitahují škodlivé částice k povrchům v místnosti, kde se pak snáze uklízejí.

Jak si vybrat správnou čističku vzduchu?

Při výběru čističky vzduchu je důležité vzít v úvahu několik faktorů. Jedním z nich je velikost místnosti, ve které bude čistička umístěna. Je důležité zvolit čističku, která má dostatečný výkon pro filtraci vzduchu v dané místnosti. Dále je důležité zvolit čističku s vhodným typem filtru pro vaše potřeby. Například, pokud trpíte alergiemi, je doporučeno zvolit čističku s HEPA filtrem.

V rámci námi prodaných strojů zajišťujeme autorizovaný servis.


Volejte na bezplatnou linku 800 195 244


Výsledky 1 - 1 z 1

Profesionální čistička vzduchu MAS 13

Profesionální čistička vzduchu vhodná pro dílny, ...

Modifikátor variant cen
Základní cena s DPH:
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena21405,00 Kč
Sleva:
Hodnota DPH

Máte zájem o tento produkt? Kontaktujte nás.

Toto pole je povinné
Toto pole je povinné
Toto pole je povinné
Neplatný vstup
Toto pole je povinné