Na našich webových stránkách je umístěn kontaktní formulář, který sbírá Vaše osobní údaje. Prohlašujeme, že veškeré osobní údaje uživatelů a návštěvníků webových stránek www.heat.cz jsou považovány za důvěrné a je s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000 a Nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 ze dne 27.dubna 2016. Správcem osobních údajů ve vztahu k této stránce je Tomáš Královec, IČO 18738923, se sídlem Kamenný Újezd 136, 337 01 Kamenný Újezd, telefon +420 800 195 244, e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Jaké osobní údaje zpracovávám:
Zpracováváme pouze osobní údaje, které jsou označené k vyplnění v kontaktním formuláři, tedy - Jméno a Příjmení, E-mail, Telefonní číslo, popřípadě osobní údaj uvedený v Popisu zadání. Tyto údaje získáváme na základě titulu Plnění smlouvy nebo jednání o jejím uzavření. Tyto osobní údaje nepředáváme třetím stranám a jsou využívány pouze k obchodnímu jednání mezi jednotlivým stranami.

Kde jsou osobní údaje uschovány:
Osobní údaje jsou uchovávány centrálně na bezpečných serverech, které se nachází na území Evropské Unie. Servery, kde jsou data uchovávána, se nachází v bezpečném datovém centru. Osobní údaje uchováváme buď po dobu záruky kuchyně a nebo jsou po pravidelné době 1 roku správcem přezkoumány, zda ještě existuje právní titul k uchovávání osobních údajů.

Zaručená práva návštěvníků webu v případě vyplnění kontaktního formuláře:

  • Právo vznést námitku na zpracování údajů
  • Podávání žádostí na bezplatné obdržení přístupu k osobních údajům a to ve strojovém a čitelném záznamu
  • Návrhy na opravy osobních údajů, které jsou o návštěvnících webu uchovávány. V tomto případě se to týká pouze návštěvníků, kteří vyplní poptávkový formulář.
  • Výmaz osobních údajů - v případě, že zaniká právní titul k uchovávání osobních údajů nebo fyzická osoba chce využít svého práva na to být zapomenut.

Žádosti k výše uvedeným zaručeným právům můžete zasílat na e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Správce si vyhrazuje právo upravovat tento dokument o ochraně osobních údajů bez předchozího upozornění.