Nepodceňujte vlhkost ve vašem bytě nebo domě. Nadměrná vlhkost poškozuje stavební konstrukce, ať už dřevěné či železné, omítky, nátěry i vybavení interiéru. Přílišná vlhkost znehodnocuje vrstvu izolace a snižuje tím i její izolační vlastnosti. Zároveň přináší zvýšená zdravotní rizika pro náš organismus. 

Naše společnost provádí odborné měření vlhkosti pro stanovení rozsahu a stupně zatečení nebo po havárii vody, a to kontaktními i bezkontaktními metodami, které umožňují měření bez nutnosti destrukce měřeného materiálu. Odhalte společně s námi rozsah vlhkosti ve vašem domě či bytě.

Pro naše zákazníky zajišťujeme:

  • měření vlhkosti podlah,
  • měření vlhkosti zdiva, omítky, nátěrů, apod.,
  • měření vlhhkosti dřeva,
  • měření vlhkosti betonu,
  • měření vlhkosti tepelných izolací - polystyren, minerální vata, polystyrenbeton, apod.,
  • nebo měření teploty a vlhkosti.

V případě odhalení nadměrné vlhkosti ve vašem domě či bytě, vám pomůže také s jejím odstraněním. Naše společnost se dlouhodobě zabývá vysoušením podlah, zdí i staveb, sanacemi, hydroizolací základů a celkovou koncepcí vlhkého zdiva. Neváhejte nás kontaktovat na naší bezplatné lince 800 195 244.

Profesionální přístroje

Naše firma používá pro měření vlhkosti v bytě, domě, kancelářích i skladech kvalitní a profesionální značkové přístroje. Měření vlhkosti provádíme měřidly značky GANN RTU 600 a Greisinger GMK 100, GMI 15 a GFTH 95.

logo

Logo GREISINGER

Měřidla značky GANN 

DSCF4803 DSCF4809

 

Měřidla značky Greisinger 

 gmi 15 gmk 100  70 c