Zajišťujeme komplexní služby v odstraňování a vysoušení nadměrné vlhkosti stavebK vysoušení a odvlhčení staveb a k odstraňování škod po záplavách či vodovodních haváricích využíváme profesionální přístroje, jako jsou kondenzační či absorbční vysoušeče, odvlhčovače vzduchu, tepelné sálavé panely

Náš postup

  • Prohlídka vašeho domu a výběr nejvhodnějšího opatření k vysoušení stavby
  • Vstupní měření vlhkosti a výběr ideálního typu přístroje k odstranění vlhkosti
  • Přístroj umístěn na vybrané instalační místo s co největší efektivitou vysoušení

Volejte na bezplatnou linku 800 195 244


Všechny námi půjčované vysoušeče – odvlhčovače jsou standardně ošetřovány dezinfekčním přípravkem, které zabezpečí bezrizikové užívání každým uživatelem. Tuto dezinfekci provádíme již řadu let. Co to znamená? Každý vysoušeč – odvlhčovač, který se vrátí od zákazníka je kompletně rozebrán a vyčištěn. Následně je provedena dezinfekce výparníku, kondenzátoru a prachového filtru. Po této dezinfekci je zařízení připraveno pro dalšího zákazníka.

vysoušeč vlhkosti tyrkysové barvy od firmy HEAT vysoušení podlah rodinného domu systémy od společnosti HEAT

Vysoušení novostaveb

Naše společnost se věnuje také vysoušení novostaveb. Omítky, hrubé podlahy, ale i nátěry v sobě obsahují desítky až stovky litrů vody a ty je potřeba následně důkladně vysušit. Řádné vysušení podlahových potěrů v novostavbách je nezbytné i před pokládkou jakékoli podkladové krytiny.

Nadměrná vlhkost může poškozovat stavební prvky i vybavení interiéru. Zvýšená vlhkost může také způsobovat vznik plísní a s tím spojené zdravotní problémy. Ke kompletnímu vysoušení vlhkosti staveb je třeba použít více odvlhčovačů současně. Kombinací více typů vysoušecí techniky – odvlhčovače, ventilátory, topení, je možné vysoušení novostaveb urychlit. 

Panelový vysoušeč zdí HEAT panel MAX

Jak se zbavit vlhkosti ve starém domě?

Vzduch plný vody, na stěnách plíseň a zdi, které se obtížně ohřívají. To patří mezi časté trable, které vás ve starém domě mohou trápit. Vždy záleží na zdroji vlhkosti, nejčastěji to bývá technická závada na rozvodech, zatékání vody z terénu, vysoká vzdušná vlhkost nebo zemní vlhkost. Odvlhčení starého domu je potřeba řešit vždy komplexně a pojistit tak, že výsledek opravdu vlhkost vyřeší. V případě, že si nebudete vědět rady s realizací, neváhejte kontaktovat profesionály.

Vysoušení objektů po havarijních situacích 

Zaměřujeme se také na vysoušení domů, skladů, hal a dalších staveb po havarijních situacích, jako jsou například prasklá vodovodní potrubí, záplavy a povodně. Pro povodní postižené oblasti jsou vhodná teplovzdušná zařízení s ventilátorem - tzv. topidla. Po poklesu vlhkosti zdiva na kritickou vlhkost je možné pokračovat v dalším vysoušením zdiva teplovzdušným zařízením při nižším tepelném výkonu - topný panel nebo zavést intenzivní vytápění, případně přetápění všech vnitřních prostorů.

Topné panely vysušující zdi rodinného domu

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, poradíme vám.