Zajišťujeme komplexní služby v odstraňování a vysoušení nadměrné vlhkosti stavebK vysoušení a odvlhčení staveb a k odstraňování škod po záplavách či vodovodních haváricích využíváme profesionální přístroje, jako jsou kondenzační či absorbční vysoušeče, odvlhčovače vzduchu, tepelné sálavé panely

Náš postup

  • Prohlídka vašeho domu a výběr nejvhodnějšího opatření k vysoušení stavby
  • Vstupní měření vlhkosti a výběr ideálního typu přístroje k odstranění vlhkosti
  • Přístroj umístěn na vybrané instalační místo s co největší efektivitou vysoušení

Volejte na bezplatnou linku 800 195 244

Všechny námi půjčované vysoušeče – odvlhčovače jsou standardně ošetřovány dezinfekčním přípravkem, které zabezpečí bezrizikové užívání každým uživatelem. Tuto dezinfekci provádíme již řadu let. Co to znamená? Každý vysoušeč – odvlhčovač, který se vrátí od zákazníka je kompletně rozebrán a vyčištěn. Následně je provedena dezinfekce výparníku, kondenzátoru a prachového filtru. Po této dezinfekci je zařízení připraveno pro dalšího zákazníka.


vysousece vysouseni podlah 720px

Vysoušení novostaveb

Naše společnost se věnuje také vysoušení novostaveb. Omítky, hrubé podlahy, ale i nátěry v sobě obsahují desítky až stovky litrů vody a ty je potřeba následně důkladně vysušit. Řádné vysušení podlahových potěrů v novostavbách je nezbytné i před pokládkou jakékoli podkladové krytiny.

Nadměrná vlhkost může poškozovat stavební prvky i vybavení interiéru. Zvýšená vlhkost může také způsobovat vznik plísní a s tím spojené zdravotní problémy. Ke kompletnímu vysoušení vlhkosti staveb je třeba použít více odvlhčovačů současně. Kombinací více typů vysoušecí techniky – odvlhčovače, ventilátory, topení, je možné vysoušení novostaveb urychlit. 

HEATpanelMAX 

Vysoušení objektů po havarijních situacích 

Zaměřujeme se také na vysoušení domů, skladů, hal a dalších staveb po havarijních situacích, jako jsou například prasklá vodovodní potrubí, záplavy a povodně. Pro povodní postižené oblasti jsou vhodná teplovzdušná zařízení s ventilátorem - tzv. topidla. Po poklesu vlhkosti zdiva na kritickou vlhkost je možné pokračovat v dalším vysoušením zdiva teplovzdušným zařízením při nižším tepelném výkonu - topný panel nebo zavést intenzivní vytápění, případně přetápění všech vnitřních prostorů.

20181204 091523

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, poradíme vám.