Zasáhla vás povodeň nebo jste byli zaplaveni přívalovým deštěm? Stala se u vás doma havárie vody? Ve všech těchto případech může dojít k nasáknutí zdiva v různém rozsahu.

systém na vysoušení podlah od společnosti HEAT


Volejte na bezplatnou linku 800 195 244

Všechny námi půjčované vysoušeče – odvlhčovače jsou standardně ošetřovány dezinfekčním přípravkem, které zabezpečí bezrizikové užívání každým uživatelem. Tuto dezinfekci provádíme již řadu let. Co to znamená? Každý vysoušeč – odvlhčovač, který se vrátí od zákazníka je kompletně rozebrán a vyčištěn. Následně je provedena dezinfekce výparníku, kondenzátoru a prachového filtru. Po této dezinfekci je zařízení připraveno pro dalšího zákazníka.


Náš technik bezodkladně dorazí na místo havárie a provede důkladnou prohlídku objektu. Po prohlídce zrealizuje všechna potřebná měření vlhkosti - povrchová měření, měření ve stavebních konstrukcích, apod. Na základě výsledků měření určí nejvhodnější opatření k vysoušení anhydridu a zároveň zajistí vyhotovení podkladů pro likvidaci pojistné událostiPo ukončení vysoušení anhydritu doplníme podklady pro vyřízení pojistné události, které následně předáme přímo vám nebo pojišťovně. 

Tentýž či následující den nainstalujeme vysoušecí přístroje a zahájíme optimální vysoušení prostor. Nabízíme vám odborné vysoušení konstrukcí podlah a střešních plášťů s tepelnou nebo hlukovou izolací výkonnými podlahovými turbínami TROTEC VX5

Kalkulace ceny vysoušení

Kalkulace ceny za kompletní vysoušení vychází z ceny pronájmu cirkulačních jednotek, kondenzačních odvlhčovačů, popř. vodních oddělovačů, včetně příslušenství a doby vysoušení. Doba vysoušení se zpravidla pohybuje okolo 10 dní a závisí na stupni zatečení a na konkrétní skladbě vysoušených stavebních konstrukcích.

systémy na vysoušení podlah žluté Přístroj na vysoušení konstrukcí a podlah

Vysoušení podlah a střešních plášťů s tepelnou nebo hlukovou izolací

Tepelnou izolací rozumíme minerální vatu, polystyren, extrudovaný polystyren, polystyrenbeton, pěnobeton nebo různé druhy stavebních zásypů (keramické, škvárové, apod.).

Vysoušeče (turbíny) se používají v případech zatečení vody do konstrukcí podlah, střešních plášťů i stavebních konstrukcí, u kterých je součástí skladby tepelná nebo hluková izolace. Technologie vysoušení s využitím cirkulačních jednotek je založena pouze na lokálním navrtání zateklých stavebních konstrukcí. Zcela odpadá problém s vybouráváním betonových nebo anhydritových potěrů a výměnou navlhlé izolace.

Vysoušení podlah systémem společnosti heat s nataženými hadicemi