Naše společnost zajišťuje komplexní služby v odstraňování a vysoušení nadměrné vlhkosti staveb. Máme bohaté zkušenosti s vysoušením skladů, archivů, sklepů, domů i bytů, s vysoušením staveb po haváriích vody i s likvidací následků povodní nebo přívalových dešťů. K vysoušení a odvlhčení staveb a k odstraňování škod po záplavách či vodovodních haváricích využíváme různé typy profesionálních přístrojů, jako jsou kondenzační či absorbční vysoušeče, odvlhčovače vzduchu, tepelné sálavé panely, apod. 

Po prohlídce vašeho domu vám naši odborníci navrhnou nejvhodnějí opatření k vysoušení dané stavby. Na základě této prohlídky budou provedena vstupní měření vlhkosti a následne bude určen nejvhodnější typ přístroje k odstranění vlhkosti. Přístroj bude umístěn na vybrané instalační místo, aby bylo docíleno co největší efektivity vysoušení.


Volejte na bezplatnou linku 800 195 244


vysousece vysouseni podlah 720px

Vysoušení novostaveb

Naše společnost se věnuje také vysoušení novostaveb. Omítky, hrubé podlahy, ale i nátěry v sobě obsahují desítky až stovky litrů vody a ty je potřeba následně důkladně vysušit. Vlhkost ve zdivu, podlahách i omítkách ovlivňuje další postup stavebních prací. Řádné vysušení podlahových potěrů v novostavbách je nezbytné i před pokládkou jakékoli podkladové krytiny.

Nadměrná vlhkost může poškozovat stavební prvky i vybavení interiéru. Zvýšená vlhkost může také způsobovat vznik plísní a s tím i spojené zdravotní problémy, jako např. opakované rýmy a alergie. Ke kompletnímu vysoušení vlhkosti staveb je třeba použít více odvlhčovačů současně. Kombinací více typů vysoušecí techniky – odvlhčovače, ventilátory, topení, je možné vysoušení novostaveb urychlit. 

Vysoušení objektů po havarijních situacích 

Zaměřujeme se také na vysoušení domů, skladů, hal a dalších staveb po havarijních situacích, jako jsou například prasklé vodovodní potrubí, záplavy a povodně, přívalové deště, apod. K odtsranění nadměrné vlhkosti se doporučuje použít více typů vysoušecí techniky. Pro povodní postižené oblasti jsou vhodná teplovzdušná zařízení s ventilátorem - tzv. topidla. Po poklesu vlhkosti zdiva na kritickou vlhkost je možné pokračovat v dalším vysoušením zdiva teplovzdušným zařízením při nižším tepelném výkonu - topný panel nebo zavést intenzivní vytápění, případně přetápění všech vnitřních prostorů.