Pohlcovač vlhkosti Dantherm CDT 60

Email
Profesionální odvlhčovač o výkonu 65 l/24h. Chladivo R454C.
cdt 60 17b6560 low
Popis

Dantherm CDT 60 je mobilní pohlcovač vlhkosti, který lze vybavit kazetou pro čerpadlo kondenzátu namontovanou namísto nádoby na vodu. Toto čerpadlo kondenzátu čerpá kondenzovanou vodu do odtoku, čímž eliminuje potřebu pravidelné údržby na vyprazdňování těžké nádoby plné vody. Kazeta pro čerpadlo kondenzátu je k dispozici jako příslušenství a umožňuje výšku hladiny až 4 metry.

Dantherm CDT nabízí širokou škálu výkonů od 30 do 94 litrů za 24 hodin a maximální pracovní teplotu 32 °C. Odvlhčovač je vybaven digitálním dotykovým displejem, který umožňuje snadnou kontrolu vlhkosti a servisního stavu, včetně počtu provozních hodin a spotřeby energie.

Odvlhčovače Dantherm CDT jsou navrženy pro snadnou manipulaci a přepravu. Nastavitelné a pevné rukojeti zajišťují bezpečnou a pohodlnou manipulaci a obsluhu, zatímco velká gumová kola umožňují snadnou přepravu po schodech a přes překážky. Jednotky jsou skladné a minimalizují tak potřebný skladovací prostor.

Odvlhčovač Dantherm CDT 60 využívá chladivo R454 C a je vhodný pro odstraňování škod, vysoušení budov, vodáren a suché skladování.

Parametry

Odvlhčovací výkon 65 l / 24 h
Provedení kovové
Použité chladivo R454C
Vzduchový výkon 725 m3/h
Hmotnost 46 kg

 

Videa


Návod k obsluze

Máte zájem o tento produkt? Kontaktujte nás.

Toto pole je povinné
Toto pole je povinné
Toto pole je povinné
Neplatný vstup
Toto pole je povinné