Odvlhčovač vzduchu s topením Dantherm CDT 30S

Email
Profesionální odvlhčovač vzduchu s topením Dantherm CDT 30S o výkonu 34 l/24h. Chladivo R454C. Možnost připojení vzduchovodů.
cdt 30 s 17b6562 low
cdt 30 s 17b6577 low
cdt with hoses
cdt 40s slange bag
Popis

Odlišně od standardních odvlhčovačů jsou uvedené modely schopné zaznamenávat spotřebu elektrické energie (důležitý údaj pro pojišťovny) a v případě modelové řady S nasměrovat suchý a teplý vzduch na nejpotřebnější místa.

Model CDT 30 S je vybavený topným článkem o výkonu 1 kW, vysokotlakým ventilátorem a dvěma přírubami na potrubí, což umožňuje připojení flexibilních vzduchovodů. Jsou vhodné zejména pro vysoušení vlhkých dřevěných podlah. Digitální dotykový displej umožňuje rychlou a snadnou kontrolu vlhkosti a zjištění servisního stavu. Kromě toho lze na displeji vidět počet provozních hodin a spotřebu energie.

Nastavitelné a pevné rukojeti zajišťují bezpečnou a pohodlnou manipulaci a obsluhu. Velká gumová kola umožňují snadnou přepravu CDT po schodech a přes zdánlivě neprůchodná místa. Kola po stranách jednotky nevyčnívají, aby byly odvlhčovače co nejužší a nedocházelo tak k nechtěným nárazům do dveří a panelů. Během přepravy a skladování je možné jednotky skládat na sebe, takže vyžadují minimum prostoru.

Parametry

Odvlhčovací výkon 34 l / 24 h
Provedení kovové
Použité chladivo R454C
Vzduchový výkon 350 m3/h
Hmotnost 33 kg

 

Videa

Máte zájem o tento produkt? Kontaktujte nás.

Toto pole je povinné
Toto pole je povinné
Toto pole je povinné
Neplatný vstup
Toto pole je povinné