Infračervené topidlo Master XL91

Email
Master XL 91 Mobilní naftový infračervený sálač o výkonu 29/43kW.
- Intenzivní teplo pro velké prostory
xl91
Modifikátor variant cen
Základní cena s DPH
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena44967,00 Kč
Sleva
Hodnota DPH
schema funzionionamento 23 12 2016
drawing_radiant heat_vs_airflow_heat
scheme_heat_distribution_radiant_vs_airflow
Popis

Infračervený naftový sálač Master XL 91 je ideální volbou pro vytápění rozsáhlých prostor. Jeho krátkovlnné infračervené záření poskytuje intenzivní teplo, které sálá přímo na předměty bez nutnosti zahřívání okolního vzduchu. Podobně jako slunce, ohřáté předměty nebo stěny následně vyzařují teplo a ohřívají okolí. Tímto způsobem lze využít infračervené záření i v případě mlhy nebo větru, protože neovlivňuje směr proudění tepla.

Topidlo Master XL 91 je vybaveno podvozkem pro snadnou manipulaci a lze jej doplnit o pokojový termostat TH-5 nebo THD, který monitoruje požadovanou teplotu v místnosti. Předehřev paliva je dalším dostupným příslušenstvím, které zabraňuje zamrznutí paliva při nízkých teplotách.

S výkonem 29,0 / 43,0 kW a technickými parametry, jako je keramická spalovací komora a indikátor hladiny paliva, se topidlo Master XL 91 vyznačuje spolehlivostí a dlouhou životností. Bez zabudovaného ventilátoru je tiché a neprodukuje proudění vzduchu. Navíc, díky nízké spotřebě elektrické energie, nabízí úsporu energie.

Využití infračerveného ohřevu je široké, ať už se jedná o ohřev předmětů, stěn, sušení omítek nebo vytápění objektů a malých vnitřních prostor. Je to efektivní a spolehlivá volba pro vytápění ve vnitřních i venkovních prostředích.

Ventilace místnosti je nutmá k zajištění dostatku kyslíku. 

 

Parametry

Výkon (kW) 29 / 43
Objem nádrže 60 litrů
Spotřeba paliva (l/h) 2,7 / 4,03
Palivo nafta/ELTO
Příkon (kW) 0,19
Napětí (V) 230
Rozměry (mm) 710x970x990
Hmotnost (kg) 69

 

Videa

 


Technický list

Máte zájem o tento produkt? Kontaktujte nás.

Toto pole je povinné
Toto pole je povinné
Toto pole je povinné
Neplatný vstup
Toto pole je povinné