Níže v nabídce jsou u produktů uvedené staré ceny z roku 2020.

Aktuální ceny jsou uvedeny v přiloženém PDF souboru - STAHUJTE.

Mobilní naftové infračervené topidlo XL61

Email
Mobilní naftové infračervené topidlo o výkonu 17kW, s nízkou hlučností a sálavým infračerveným ohřevem bez proudění vzduchu.
xl61
Modifikátor variant cen
Základní cena s DPH
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena17749,00 Kč
Sleva
Hodnota DPH
22 xl6 factory 1
xl61 control panel
xl61 wheels
DC_XL_diagram
Popis

Topidlo Master XL 61 je ideálním řešením pro vytápění menších a středních prostor. Jeho výhodou je infračervený ohřev, který zajišťuje intenzivní sálavé teplo. Topidlo je vybaveno robustní konstrukcí a keramickou spalovací komorou, což mu zajistí dlouhou životnost. Navíc, spalování nafty je bez zápachu a topidlo je překvapivě tiché a má nízkou spotřebu elektrické energie.

Topidlo Master XL 61 nepotřebuje zabudovaný ventilátor a je vybaveno standardním indikátorem hladiny paliva. Disponuje také samostatným olejovým hořákem a elektronickou kontrolou plamene pro bezpečné startování. Toto naftové topidlo je mobilní a snadno se přenáší.S výkonem 17 kW a různými regulacemi termostatu - buď analogovým nebo digitálním, lze topidlo přizpůsobit vašim potřebám. Má také praktický digitální displej a nabízí elektronicky řízené chlazení.

Topidlo Master XL 61 je ideální pro stavby, rekonstrukce, dílny, garáže, sklady, stany a další otevřené nebo částečně uzavřené prostory. Je vyroben v Itálii s vysokou kontrolou kvality a využívá značkové komponenty evropské výroby.

 

Parametry

Výkon 17kW
Objem nádrže 11 litrů
Spotřeba paliva (l/h) 1,6
Příkon (kW) 0,2
Rozměry (mm) 560x345x575
Hmotnost (kg) 12

 
Technický list

Máte zájem o tento produkt? Kontaktujte nás.

Toto pole je povinné
Toto pole je povinné
Toto pole je povinné
Neplatný vstup
Toto pole je povinné