Víceúčelový kondenzační odvlhčovač vzduchu DH772

Email
Víceúčelový kondenzační odvlhčovač vzduchu s odvlhčovacím výkonem 72l/24hod. zabudovaným vlhkoměrem a počítadlem motohodin.
dh 772
Popis

Odvlhčovač vzduchu DH722 je navržen s cílem poskytnout vám dokonalou kontrolu nad vlhkostí ve vašem prostoru. Díky průtoku vzduchu přes zařízení dochází k účinné kontrole relativní vlhkosti a následnému zkapalňování vlhkosti ve vzduchu. Zkapalněná voda je bezpečně odváděna do zásobníku na vodu, zatímco vysušený vzduch prochází výparníkem, kde se mírně ohřívá, a je poté opětovně veden zpět do místnosti s nepatrně vyšší teplotou.

Tento výkonný model DH722 s pevným madlem a velmi odolným krytem je vhodný pro použití v náročných podmínkách, a zároveň je snadno ovladatelný. Díky vestavěnému hydrostatu a počítadlu motohodin získáte přesný přehled o stavu zařízení. Nádrž na vodu je vybavena automatickým vypnutím při dosažení plné kapacity, a pokud potřebujete odstranit zkondenzovanou vodu, můžete jednoduše připojit hadici. S možností nepřetržitého provozu 24 hodin denně a snadno přístupným vzduchovým filtrem vám odvlhčovač DH722 zajišťuje pohodlné a bezproblémové využití.

Kromě toho disponuje tento víceúčelový kondenzační odvlhčovač vzduchu odvlhčovacím výkonem 72 litrů za 24 hodin. Díky svému odolnému kovovému provedení je odolný vůči nárazům a poskytuje vysoký výkon. Navíc nabízí zabudovaný vlhkoměr a počítadlo motohodin pro pohodlné monitorování a správu.

 

Na displeji naleznete informace o:

  • Humidity % - ukazuje aktuální vlkhost, požadovanou vlhkost lze nastavit šipkami nahoru a dolů.
  • Operation - idnikuje stav provozu.
  • Defrosting - indikuje stav rozmrazování.
  • Memory - paměť pro nastavenou vlhkost.
  • Full - indikuje plnou nádobku vody, nutno vyprázdnit.

 

Ideální použití pro: sklady, kanceláře, knihovny, prádelny a sušárny, lakovny, obchody

 

Parametry

Napětí (V/Hz) 220-240/50
Odvlhčovací výkon (l/24hod.) 72
Příkon (W) 1790
Průtok vzduchu (m3/hod.) 850
Hlučnost dB(A) v 7m 60
Objem nádrže na kondenzát (l) 15
Rozměry (cm) 73x52,6x118
Hmotnost (Kg) 57

 

Videa
Návod k obsluze ke stažení

Máte zájem o tento produkt? Kontaktujte nás.

Toto pole je povinné
Toto pole je povinné
Toto pole je povinné
Neplatný vstup
Toto pole je povinné