Odvlhčovač vzduchu DH 62

Email
Profesionální kondenzační odvlhčovač vzduchu s odvlhčovacím výkonem 52l/24hod. V odolném kovovém provedení.
dh62
dh44_house_lutkg
img_2394_18rs4
dh 44 1
dsc 0546
master dh 44 w szkole w opalenicy
Popis

Odvlhčovač vzduchu MASTER DH 62 je středně výkonný průmyslový stroj, který nabízí vynikající odvlhčovací schopnosti. Je ideální pro profesionální využití a vydrží i v náročných podmínkách, jako je stavebnictví. I když patří mezi méně výkonné modely v kategorii průmyslových odvlhčovačů, jeho výkon a robustní kovová konstrukce zaručují rychlý a efektivní odvlhčovací účinek.

Tento odvlhčovač vzduchu je navržen tak, aby vydržel nepřetržitý provoz po dobu 24 hodin. Má plně automatické řízení a je vybaven integrovaným elektronickým vlhkoměrem, který umožňuje přesné nastavení požadované vlhkosti v místnosti. Pro zajištění nepřetržitého odvlhčování a vysoušení i v náročných podmínkách je vybaven redukčním ventilem pro odvod kondenzátu.

Nádrž tohoto odvlhčovače má objem 12 litrů a je vybaven robustními kolečky a madlem, což usnadňuje jeho přemístění. Mezi výhody a funkcionalitu tohoto odvlhčovače vzduchu MASTER DH 62 patří rotační kompresor, zabudovaný vlhkoměr, standardní měření provozní doby, automatické rozmrazování pro nízké teploty, nádrž pro odvod kondenzátu, nízká spotřeba elektrické energie, vysoká účinnost a ergonomický design.

Tento odvlhčovač, vysoušeč je vyroben z odolné konstrukce s dlouhou životností, což ho činí vhodným pro náročné aplikace. Je ideální volbou pro vysoušení a odvlhčování ve široké škále aplikací, včetně stavebnictví, rekonstrukcí, archivů, knihoven, poškozených staveb, bytů nebo sklepů vodou, ochrany před kondenzací páry, skladů citlivých na vlhkost a odstraňování vlhkosti z přepravních kontejnerů.

Pro dosažení ještě vyšší účinnosti doporučujeme kombinovat ho s topidly MASTER.

 

Parametry

Napětí (V/Hz) 220-240/50
Odvlhčovací výkon (l/24hod.) 52
Průtok vzduchu (m3/hod.) 480
Objem nádrže na kondenzát (l) 11
Příkon (W) 990
Rozměry (mm) 600x580x850
Hmotnost (kg) 47


Manuál ke stažení
Technický list

Máte zájem o tento produkt? Kontaktujte nás.

Toto pole je povinné
Toto pole je povinné
Toto pole je povinné
Neplatný vstup
Toto pole je povinné