Elektrický odvlhčovač vzduchu DH44

Email
Nabízíme vám profesionální odvlhčovač vzduchu, který je vybaven výkonným odvlhčovacím systémem s kapacitou 41 litrů za 24 hodin. Tento odvlhčovač je navržen v odolném kovovém provedení, které mu zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost.
dh44
dh44_house_evk0x
img_2394_t09fz
dh 44 1
dsc 0546
master dh 44 w szkole w opalenicy
DH 44 air filter
DH 44 detail 1
Popis

Odvlhčovač, vysoušeč MASTER DH44 je profesionálním zařízením vyrobeným v Itálii, které nabízí vysoký výkon za rozumnou cenu. Je ideální pro průmyslové využití a zvládá náročné podmínky, včetně stavebnictví. I přesto, že patří mezi nejslabší modely průmyslových odvlhčovačů, jeho výkon a robustní kovová konstrukce zajistí rychlý účinek odvlhčování. Odvlhčovač MASTER DH44 je navržen pro nepřetržitý 24-hodinový provoz a disponuje plně automatickým řízením.

Výhody tohoto odvlhčovače zahrnují zabudovaný elektronický vlhkoměr, který umožňuje přesné nastavení vlhkosti v místnosti. Dále je vybaven redukčním ventilem pro odvod kondenzátu, což umožňuje nepřetržité odvlhčování i v náročných podmínkách. Odvlhčovač má také nádrž s objemem 10 litrů a je vybaven robustními kolečky a madlem pro snadné přemisťování.

Další výhody a funkce odvlhčovače MASTER DH44 zahrnují rotační kompresor, standardně zabudované měření doby provozu, automatické rozmrazování pro nízké teploty, nádrž pro odvod kondenzátu, nízkou spotřebu elektrické energie, vysokou účinnost a ergonomický design pro snadnou manipulaci a přepravu. Díky své robustní konstrukci je vhodný pro náročné aplikace a také se hodí do půjčoven. Pro dosažení vyšší účinnosti se doporučuje kombinovat s topidly od značky MASTER.

Odvlhčovač MASTER DH44 má široké využití včetně stavebnictví, rekonstrukcí, archivů, knihoven, vodou poškozených staveb, bytů nebo sklepů, ochrany před kondenzací páry, odstranění vlhkosti ve skladových prostorech citlivých na vlhkost a odvlhčování přepravních kontejnerů.

Zvolte si odvlhčovač, vysoušeč MASTER DH44 a získejte profesionální výkon a spolehlivost za rozumnou cenu.

 

 

Parametry

Napětí (V/Hz) 220-240/50
Odvlhčovací výkon (l/24h) 41
Příkon (W) 780
Průtok vzduchu (m3/hod.) 480
Objem nádrže na kondenzát (l) 11
Hmotnost (Kg) 43
Rozměry (mm) 600x580x850


Manuál ke stažení
Technický list

Máte zájem o tento produkt? Kontaktujte nás.

Toto pole je povinné
Toto pole je povinné
Toto pole je povinné
Neplatný vstup
Toto pole je povinné