Půjčovna klimatizací

Je vaše firma závislá na klimatizovaném prostoru? Došlo k nečekané závadě a aktuální systémy nefungují? Bude jejich oprava trvat měsíce, a to si nemůžete dovolit? Vyřeší to pronájem klimatizace. Využijte naší nabídky krátkodobého i dlouhodobého pronájmu.

Veletrhy, party stany i výstavy

banner klimatizace rioPro zákazníky, kteří potřebují chladit nebo topit pouze krátkodobě, je výhodný pronájem klimetizací. Ideální je pronájem pro velké i malé firmy, které plánují veletrhy, výstavy nebo konference a potřebují vytvořit správné klima, jelikož koupě celé jednotky by nebyla finančně výhodná.

Mobilní klimatizace snadno a rychle provzdušní malou konferenční místnosti i velkou výrobní nebo průmyslovou halu. Klimatizace vám pomůže vytvořit správné klima v party stanu, sportovní hale i zdravotní ordinaci.

Pro pořadatelé velkých akcí je ideálním řešením právě půjčovna. Mobilní klimatizace si mohou pronajmout v létě k ochlazení ovzduší nebo v zimě k příjemnému vytápění vnitřního prostoru. Půjčovna klimatizací umožňuje si pronajmout chladicí jednotku od jednoho dne až do 2 měsíců.

 • továrny a svařovací haly
 • prostory s elektronikou a PC
 • dočasná pracoviště
 • čekárny
 • stany a prostory pro slavnosti
 • nemocniční pokoje
 • kuchyně a restaurace

Pronajímáme mobilní výkonné klimatizace

K pronájmu se půjčují mobilní klimatizace, které nevyžadují žádnou montáž a jejich spuštění postačí zdroje elektrické energie. Mobilní jednotky tak nejsou nijak náročné na provoz a jsou k okamžitému použití. Dalšími výhodami mobilních klimatizací jsou:

 • přenositelnost
 • možnost využití střídavě ve více místnostech (kolečka)
 • přepravuje se v jedné krabici
 • možnost vybavení biofiltrem, ionizérem (ordinace)

Nabízené mobilní klimatizace k pronájmu jsou velmi jednoduché na obsluhu, mají vysoký výkon a patří ke kvalitním výrobků, které vždy podají maximální služby. Modely jsou automatické a postarají se o ideální klima v prostoru samy.

ZNAČKA TYP   Chladící výkon (kW) Průtok vzduchu (m3/h) Napájecí proud (V/ph/Hz) Výstup vzduchu (mm)
             
Thermobile Coolmobile C 8 COOLMOBILE C 8 1 8,2 1.500 230/1/50 300
Thermobile Coolmobile CR 17 Coolmobile C Mobilní chladicí systémy 17 3.500 230/1/50 500
Thermobile Coolmobile CR 34  COOLMOBILE CR 34 1 34 7.000 400/3/50 2x500

Výhodnější jsou dlouhodobé pronájmy

Coolmobile C Mobilní chladicí systémyPronájem klimatizací se vyplatí v případě, že klimatizaci potřebujete jednorázově nebo pouze na sezonu či omezené časové období. V porovnání krátkodobého a dlouhodobého pronájmu pak vychází lépe pronájem dlouhodobý.

Zjistíte, jestli se vám klimatizace vyplatí

Pronájem je také skvělou možností, jak si zjistit, zda se u vás ve firmě nebo výrobě klimatizace vyplatí a využije. Zjistíte, jestli klimatizaci využíváte pouze sezónně nebo pravidelně nebo jestli ji využíváte i na topení.

Půjčovna mobilních klimatizací vám také pomůže s výběrem konkrétního typu a výrobce. Pomůže vám také zjistit jakou by měla mít klimatizace výkonnost, jaké funkce nejvíce využíváte a podle toho zvolit do prostoru nejvhodnější variantu.