Zasáhla vaši nemovitost povodeň nebo ji zaplavil přívalový déšť? Dokončujete stavbu vašeho nového domu a potřebujete dostatečně vysušit nebo odvlhčit podkladový potěr před finální pokládkou podlahové krytiny? Ve všech těchto případech je nutné co nejdříve zahájit důkladné vysoušení, sanace i odvlhčení podlah, zdiva a staveb.

Naše společnost se dlouhodobě zabývá vysoušením podlah, zdí, staveb, sanacemi, hydroizolací základů a celkovou koncepcí vlhkého zdiva. Diagnostiku zdiva a návrh sanace provádíme s využitím nejmodernějších metod a prostředků. Využijte naší 25leté zkušenosti se specializací na vysoušení zdí, vysoušení podlah, vysoušení sklepů, skladů, archivů, domů i bytů, vysoušení staveb po haváriích vody i s likvidací následků povodní a přívalových dešťů, apod. 

Vysoušení staveb Vysoušení objektů

Zajišťujeme komplexní služby ve vysoušení vlhkosti. Na přesnost několika centimetrů lokalizujeme místo uniku vody či nadměrné vlhkosti a zajistíme jeho odstranění. Pomůžeme vám v případě odstranění vlhkosti ze sklepů i skladů, s vysoušením anhydridových podlah, betonových potěrů i různých druhů omítek. Provádíme kompletní vysušení daného prostoru. Také vám doporučíme, případně zapůjčíme, nejvhodnější typ odvlhčovače či vysoušeče.